U14 sel hooajal neljandad

Nädalavahetusel peetud U14 vanuseklassi final-fouril leppisid hitokad neljanda kohaga.

Tiit Soku KK/SK Nord vastu peetud poolfinaalis saadi väga valus kaotus. Esimesel poolajal saadi juba üheksa punktiga juhtima, kuid kahjuks poolajale mindi siiski kolme punktilises kaotusseisus. Teisel poolajal jätkus võrdsete heitlust viieteistkümneks minutiks, siis väsiti ning vastu tuli võtta kaotus, 69:83 (Kaspar Kaukes 24 (vv 6-5), Madis Järvepere-Luik 16 (vv 9-6) ja 14 lp.), Kaspar Käen 14 ja 7rs.). Kui lauavõitluses jäädi alla suhteliselt napilt, siis pallikaotuseid tehti poole rohkem, mis tagas vastastele palju suurema pealevisete arv (vastased viskasid 25 korda rohkem peale) ja nii on keeruline mängu võita. Pronksimängus oli vastaseks võimsate kehadega, põhiturniiri võitja, Rakvere SK/Tarvas. Võideldi, kuidas osata, kuid füüsiliselt võimsatele vastastele kaotati siiski, 67:85 (Kaspar Kaukes 18 ja 5rs., Tanel Maalma 17 (3x3p.), Kaspar Käen 15). Hoolimata kaotustest finaalturniiril tehti väga korralik hooaeg, kuigi veidi jääb kripeldama, et poolfinaal oli võidetav ning finaalikoht lähedal. TUBLID!