Noored tublid, mehed võitsid esimese veerandfinaali

Jõhvis alistasid mehed esimeses II liiga veerandfinaalis KK Viimsi/Kesklinna KK meeskonna. Võidukas oli ka Maardus mänginud mini vanus. 2009a. ja hiljem sündinud poiste väikeste klubide karikasarjas edenesid hitolased finaalturniirile.

II liigas tegid mehed kasina mängu. Tehti väga palju lohakaid pallikaotuseid ning oldi uimased. Suur ülekaal lauavõitluses aitas siiski väärt võiduni KK Viimsi/Kesklinna KK üle, 88:73 (Veiko Simm 25 (vv 10-5) ja 11 lp., Jarko Kool 15 (vv 7-5) ja 5vl., Karel Laanemets 13 (vv 6-5), Margo Tali ja Taniel sapovalov 10). Kahe võiduni peetav veerandfinaalseeria on võimalik ära otsustada laupäeval Viimsis, kui peetakse teine kohtumine.

Mini vanuses lõpetati hooaeg kahe võiduga. Esimeses kohtumises alistati KA Tallinna Kalev/Maardu, 37:27 (Oskar Merirand 12, Christofer Kama 10) ning teises mängus käis jaks üle RHKK II võistkonna poistest, 47:9 (Oskar Merirand 12, Marko Lass 10). Mini mängud on selleks hooajaks läbi. Kui võistkond oli täies koosseisus, siis mängiti tublilt. Mõne võidu oleks võinud hooaja peale rohkem saada.

Rakveres tehti algust 2009a. ja hiljem sündinud poiste VKK turniiriga. Neljases alagruppis oli vaja sada kahe parema hulka, et tagada koht finaalturniiril. Hitolased said sellega suurepäraselt hakkama. Kuigi esimeses mängus kaotati Rakvere SK/Tarvasele, 18:26 (Mergo Lindeberg ja Richard Rose 8), siis teiste mängude kindlad võidud, tagasid koha finaalturniiril. Esmalt alistati Keila KK II, 38:0 (Mergo Lindeberg 8, Romet Kõllo 6) ning samuti ka Saku KK, 40:10 (Richard Rose ja Tamerlan Ametov 6). Kuue võistkonna osavõtul peetav finaalturniir toimub aprillis Tallinnas.

Comments are closed.