Mehed panid hooajale ilusa punkti, noortel algavad play-offid

II liigas saavutasid mehed tubli teise koha ning tagasid tulevaks hooajaks koha esiliigasse. U16 ja U14 pidasid viimased põhiturniiri kohtumised ning ees on ootamas play-off.

II Liiga finaalturniir toimus jõhvi spordihallis ning KK HITO/BC Karjamaa mehed kasutasid selle eelise ka ilusti ära. Esmalt alistati poolfinaalis tänu heale viimasele veerandajale Keila KK, 80.65 (Edvard Trumm 15 ja 17lp., Veiko Simm 11 (vv 9-5) ja 11lp., Urmet Roosimägi 11, Reijo Peenema 10). Lisaks finaali pääsule tagati selle võiduga ka koht järgmiseks aastaks esiliigas. Finaalis jäädi küll selgelt alla väga hästi komplekteeritud Kadrina Karudele, 87:112 (Margo Tali 25 (7x3p.), Veiko Simm 17, Urmet Roosimägi 14 (vv 5-4), Jarko Kooli 13), kuid hooaja võib hoolimata sellest lugeda igati kordaläinuks. Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Urmet Roosimägi. Väga suure osa edukast finaalturniirist andis kindlasti ka saali kogunenud publik. Vägev!

U16 vanuseklassis peeti nädalavahetusel kaks viimast kohtumist põhiturniiril. Viimasteks vastasteks jäid tabeli esimene ja teine. Kuigi mõlemale vastasele kaotati kindlalt, siis häbisse ei jäädud ning võideldi korralikult. Kodusaalis kaotati Audentese SK le, 55:95 (Aleksander Tassa 29 (3x3p.), Reijo Nano 7) ning võõrsil vannuti alla TTÜ KK poistele, 77:103 (Aleksander Tassa 29 (vv 12-7), Rauno Saar ja Reijo Nano 9). Turniiritabelis lõpetati seitsmendatena ning play-offi avaringis minnakse vastamisi Keila KK võistkonnaga. Kahe võiduni peetava seeria mänguajad pole veel teada.

Põhiturniiri lõpetasid ka U14 vanuseklassi hitolased. Võõrsil alistati Rapla KK, 84:78 (Kaspar Käen 31, Kaspar Kaukes 26 (3x3p.), Madis Järvepere-Luik 13). Siin lõpetati kuuendal positsioonil ning play-offi avaringis minnakse vastamisi KK Viimsiga. Ka siin pole kahe võiduni peetava seeria mänguajad veel teada.

Comments are closed.