Mehed ja mini edukad, U14 kaotas teisel poolajal

Mehed jätkasid II liigas võidukalt, mini tegi Tamsalus eduka nädalavahetuse. U14 vanuseklassil teiseks poolajaks jõudu ei jätkunud.

Mehed alistasid Jõhvis alagrupi liidrite heitluses kindlalt Võrumaa, 80:69 (Margo Tali 16 (4x3p.) ja 6rs., Urmet Roosimägi ja Roel Burov 11, Karel Laanemets 10 (3x3p.). Kolm mängu enne põhiturniiri lõppu ollakse kinni alagrupi võidus. Järgmine kohtumine peetakse 8. veebruaril taas Jõhvis, Reinar Halliku KK/Expertlinega.

Mini vanuseklassis näitasid hitokad, et kui kogu võistkond on ilusti koos, siis mängitakse väga ilusat korvpalli ning omas alagrupis ei vannuta kellelegi lihtsalt alla. Nädalavahetusel lisati turniiritabelisse kolm võitu ning üks kaotus. Laupäeval alistati Kadrina Karud, 65:9 ning Tamsalu Los Toros, 42:20. Pühapäeval võideti Viru-Nigula Hundid võistkonda, 44:35 ja kaotati tabeli tipus olevale Väike-Maarja RSK poistele, 34:47. Turniiritabeli lõpuosast tõusti tabeli keskossa. Järgmised mängud peetakse 23. ja 24. märtsil Tallinnas.

Keilas mängisid U14 vanuseklassi hitolased kohaliku Keila KK poiste vastu. Viigiliselt lõppenud esimese poolaja järel tunnistati sireeni kõlades siiski vastaste kindlat paremust, 67:98 (Kaspar Käen 20, Tanel Maalma 13). Järgmine kohtumine peetakse 3. veebruaril Jõhvi spordihallis.