Kaotuste nädalavahetus

Kahjuks ei suutnud sel nädalavahetusel võidurõõmu tunda ükski võistlustules olnud vanuseklass.

U18 vanuses oldi võidule kõige lähemal, kuid lõpuvile kõlades tuli siiski tunnistada kodusaalis mänginud KK Pärnu paremust, 57:59 (Aleksander Tassa 14, Richard Pärss 13 (vv 5-1), Andreas Zahharov ja Arend Küttim 11). Rapla KK poistele vannuti alla juba kindlalt, 63:84 (Arend Küttim 18, Richard Pärss 15, Andreas Zahharov 11, Siim Pärss 10). Järgmised mängud peetakse 16. detsembril Kohtla-Järvel.

U16 vanuses mängiti kolm veerandaega korralikult, kuid kolmandal veerandjal jäädi hätta vastaste agressiivse kaitsega ning see kaotati, 11:29. Kogu mängu skoor jäi Erkmaa KK paremust tunnistades, 64:79 (Rauno Saar 18 (vv 6-4), Aleksander Tassa 18 (vv 12-9), Andreas Zahharov 13). Võidulisa on võimalik saada järgmisest kohtumisest, mis peetakse juba sel laupäeval, kell 14:00, Kohtla-Järve spordihoones. Vastaseks Rapla KK.

Kodusaali toetust said ainukestena nautida U14 vanuse hitokad, kes pidid sellest hoolimata tunnistama Tiit Soku KK/SK Nord I võistkonna üheteist punktilist paremust, 69:80 (Kaspar Käen 31 (vv 12-8), Kaspar Kaukes 17). U14 poisid peavad järgmise kohtumise sel pühapäeval Tartus.