Kaks kaotust

Nädalavahetusel pidasid järjekordsed Eesti meistrivõistluste mängud U14 ja U16 vanuseklassi hitolased. Mõlemad mängisid võõrsil ning mõlemad ka kaotasid.

Nooremad poisid sõitsid Rakveresse külla seni kaotuseta jätkavale tabeliliidrile Rakvere SK/Tarvasele. Kaotus saadi numbritega, 72:91 (Kaspar Kaukes 24 (vv 10-6), Kaspar Käen 24 (vv 10-6), Madis Järvepere-Luik 11 (vv 5-3). Kolm vooru enne põhiturniiri lõppu ollakse tabelis viiendal kohal. Järgmine mäng peetakse märtsi viimasel pühapäeval, Jõhvi spordihallis, kell 12:30. Vastaseks TTÜ/Rae SK 05. Kui soovitakse põhiturniir ka viiendana lõpetada oleks vaja see mäng võita. KÕIK OMADELE KAASA ELAMA!

Raplasse kohalikule Rapla KK võistkonnale külla sõitnud U16 vanuse võistkond oli hädas komplekteerimisega. Erinevatel põhjustel puudusid mitmed põhitegijad ning see kajastus ka skooris, 51:117 (Kaspar Käen 22 (vv 5-3), Reijo Nano 11). Ka siin on pidada jäänud veel kolm vooru ning hitokate koht põhiturniiril (kui ime ei juhtu) on seitsmes. See tähendab, et play-offi esimeses ringis minnakse vastamisi kas Keila KK või Parksepa SK poistega. Järgmise mängu peavad hitokad selles vanuseklassis 30. märtsil, kell 14:00, Kohtla-Järve spordihoones. Vastaseks Rakvere SK/Tarvas. KÕIK OMADELE KAASA ELAMA!

Comments are closed.