WWW.HITO.EE > HITO.EE UUDISED VÕISTLUSTEST (ARHIIV) Printerisõbralik leht
HOOAEG 2004/2005

* K-JÄRVE MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED JA AJAKAVA

* HANSAPANGA MINILIIGA TULEMUSED JA AJAKAVA

KK Hito minipoisid tulid Eesti meistrivõistlustel pronksmedalitele.
PALJU ÕNNE!
Loe basket.ee uudist.

EMV I liiga (basket.ee): tabeliseis | 1.  ring | 2. ring | statistika | KK Hito
IV MV meistriliiga:
tabeliseis ja kohamängud

Eesti esiliiga (14 v - 12 k): 7. koht (esiliigas tulevaks hooajaks kindlustati pääs tugevamasse gruppi, mis tähendab esiliiga kohta veel vähemalt kaheks hooajaks)
Ida-Virumaa meistrivõistlused (14 v - 1 k): 1. koht (3x järjest)
Ida-Virumaa karikavõistlused (1v - 1 k): poolfinaal

KK HITO SALDO ESILIIGA PÕHITURNIIRIL
1. Videoplanet 1:1
2. TPÜ/Kiili SK 0:2
3. Team EBS/Scanweld 1:1
4. Rakvere PK II 1:1
5. Rock II 1:1
6. Ehitustööriist/TTÜ 0:2
7. HITO
8. SK Antsla 2:0
9. TTÜ KK 1:1
10. PPP/Falck 2:0
11. BIG/new balance Rapla II 1:1
12. Jõhvi/Maidla 2:0
13. EPMÜ 1:1
14. Audentese SK 1:1

Hito mängud esiliigas
1. ring (5-8): k, k, k, v, k, v, v, k, k, v, k, v, k
2. ring (9-4): k, v, v, v, v, k, k, k, v, v, v, v, v

KK HITO ESINDUSMEESKONNA MÄNGUD 2004/2005
R, 8.04, Eesti esiliiga 26. voor
Kohtla-Järve SH
, 19.30 KK HITO - Videoplanet 86:85

P, 3.04, Ida-Virumaa meistrivõistluste finaal
Kohtla-Järve SH
, kell 14.00 KK Hito I - SK Askele I 83:67 (36:32)

R, 1.04, Eesti esiliiga 24. voor
Kohtla-Järve SH
, 19.30 KK HITO - Audentes 87:58

T, 22.03, Eesti esiliiga 25. voor
Kalevi sh, 20.00 PPP/Falck - KK HITO 63:84

P, 20.03, Ida-Virumaa meistriliiga
Maidla PK sh, 13.30 Askele I - KK Hito I 78:81 (45:46)

R, 18.03, Eesti esiliiga 23. voor
Maidla PK sh, 19.30 Jõhvi/Maidla - KK HITO 71:78 (26:37)

R, 11.03, Eesti esiliiga 22. voor
Mäetaguse Põhikool
, 19.30 KK HITO - Team EBS/Scanweld 83:73

R, 4.03, Sõpruskohtumine
Kuremaa, 19.30 Kuremaa - KK HITO 65:68

E, 28.02, Eesti esiliiga 21. voor
TTÜ sh, 18.30 Ehitustööriist/TTÜ - KK HITO 83:82

R, 18.02, Eesti esiliiga 20. voor
Kohtla-Järve SH
, 19.30 KK HITO - Rock II 83:105

L, 19.02, Ida-Virumaa meistriliiga
Iisaku G, 18.00 Madimus/Banneks - KK Hito I 111:73 (57:32)

P, 20.02, Ida-Virumaa meistriliiga
Kohtla-Järve SH, 14.00 Remeks I - KK Hito I 64:85 (32:45)

R, 11.02, Eesti esiliiga 19. voor
EPMÜ, 18.30 EPMÜ - KK HITO 91:87

P, 6.02, Ida-Virumaa meistriliiga
Kohtla-Järve SH,
14.00 KK Hito I - KK Narva 104:72 (52:29)

R, 4.02, Eesti esiliiga 18. voor
Kohtla-Järve SH
, 19.30 KK HITO - Rakvere PK II 104:79

L, 29.01, Ida-Virumaa meistriliiga
Iisaku G, 14.00 Iisaku KK I - KK Hito I 78:92 (31:42)

N, 27.01, Eesti esiliiga 17. voor
Antsla G, 19.00 SK Antsla - KK HITO 81:109

R, 21.01, Eesti esiliiga 16. voor
Kohtla-Järve SH
, 19.30: KK HITO - BIG/new balance Rapla II 100:82

P, 16.01, Ida-Virumaa meistriliiga
Maidla põhikooli SH, 14.00: Askele III - KK Hito I 58:85 (16:33)

R, 14.01, Eesti esiliiga 15. voor
Kohtla-Järve SH
, 19.30: KK HITO - TTÜ KK 89:71

N, 6.01, Eesti esiliiga 14. voor
TPÜ, 20.00 TPÜ/Kiili SK - KK HITO 82:55

L, 18.12, Ida-Virumaa karikavõistlused, poolfinaal
Kohtla-Järve SH,
kell 15.30: Hito I - Askele 51:77 (25:45)

N, 16.12, Eesti esiliiga 13. voor
T. Soku KK, 20.15: Videoplanet - KK HITO 82:81

L, 11.12, Ida-Virumaa meistriliiga, 8. voor
Jõhvi VG, kell 17.30: Toila KK - Hito I 68:76

R, 10.12, Eesti esiliiga 12. voor
Kohtla-Järve SH,
19.30: KK HITO - PPP/Falck 83:71

P, 5.12, Ida-Virumaa meistriliiga, 7. voor
Kohtla-Järve SH 17.00: Hito I -
Remeks I 77:74

N, 2.12, Eesti esiliiga 11. voor
Audentese SH, 17.45: Audentese SK - KK HITO 84:81 (74:74, 37:31)

P, 28.11, Ida-Virumaa meistriliiga, 6. voor
Kohtla-Järve SH 14.30:
Hito I - Askele I 78:70

L, 27.11, Ida-Virumaa meistriliiga, 5. voor
Kohtla-Järve SH 14.30:
Hito I - Madimus/Banneks 86:84 (77:77, 36:29)

R, 26.11, Eesti esiliiga 10. voor
Kohtla-Järve SH,
19.30: KK HITO - Jõhvi/Maidla 98:90

P, 21.11, Ida-Virumaa karikavõistlused, veerandfinaal
Narva Energia SK SH, kell 12.00: Narva KK Sportdom - Hito I 75:109

N, 18.11, Eesti esiliiga 9. voor
Kristiine PMM, 20.00: Team EBS/Scanweld - KK HITO 86:77

R, 12.11, Eesti esiliiga 8. voor
Kohtla-Järve SH,
19.30: KK HITO - Ehitustööriist/TTÜ 77:83

N, 4.11, Eesti esiliiga 7. voor
Tartu Ülikooli SH, 16.30: Rock II - KK HITO 70:78

P, 31.10, Ida-Virumaa meistriliiga, 4. voor
Narva Energia SH 17.30: Narva KK - Hito I 55:107

R, 29.10, Eesti esiliiga 6. voor
Kohtla-Järve SH,
19.30: KK HITO - EPMÜ 98:72

T, 19.10, Eesti esiliiga 5. voor
Rakvere SH, 18.30: Rakvere PK II - KK HITO 87:74

R, 15.10, Eesti esiliiga, 4. voor
Kohtla-Järve SH, 19.30: KK HITO -
SK Antsla 89:84 (44:44)

P, 10.10, Ida-Virumaa meistriliiga, 3. voor
Kohtla-Järve SH
, 14.45: KK Hito I - Askele III 76:52 (40:34)

L, 9.10, Ida-Virumaa meistriliiga, 2. voor
Kohtla-Järve SH, 14.30: KK Hito I
- Iisaku I 96:87 (52:44)

N, 7.10, Eesti esiliiga, 3. voor
Alu SH, 20.00: new balance Rapla II - KK HITO 97:91
Nõmmiste: "Kaitses tegutsesime äärmiselt nõrgalt, kuid küll need võidud ka tulema hakkavad."

N, 30.09, Eesti esiliiga, 2. voor
TTÜ SH, 20.00: TTÜ - KK HITO 87:86

R, 24.09, Eesti esiliiga, 1. voor
Kohtla-Järve SH, 19.30:
KK HITO - TPÜ/Kiili SK 73:99

P, 19.09, Ida-Virumaa meistriliiga, 1. voor
Kohtla-Järve SH, 14.00: KK Hito -
Toila KK 74:58 (34:32)


HOOAEG 2003/2004

Pühapäev, 9. mai
Ida-Virumaa meistrivõistlused, finaali 3. kohtumine
Remeks - KK Hito 68:75 (31:25, 12:15, 19:15, 6:20) | 1:2
HITO TULI 2 AASTAT JÄRJEST MAAKONNA MEISTRIKS
Hito: Edvard Trumm 27, Toomas Nõmmiste 23, Margo Tali 11, Ülar Sala 10, Veiko Innos 4, Alar Sala 0, Märt Vagur 0, Mait Rooden -, Tõnu Valdmaa -, Andres Mänd x, Aarne Vinkel x
Remeks I: Dmitri Pugatšov 26, Andrei Volkov 16, Aleksei Gussev 14, Konstantin Gnedenkov 8,  Aleksei Gutsev 4, Jevgeni Jepifanov 0, Aleksandr Levin 0, Sergei Sukmanov -, Sergei Belski x, Anton Bolšakov x, Kirill Divissenko x

Laupäev, 8. mai
Ida-Virumaa meistrivõistlused, finaali 2. kohtumine
KK Hito - Remeks 73:82 (21:21, 18:19, 16:23, 18:19) | 1:1
Hito: Edvard Trumm 23, Margo Tali 18, Andres Mänd 13, Toomas Nõmmiste 10, Ülar Sala 8, Veiko Innos 1, Märt Vagur 0, Mait Rooden -, Tõnu Valdmaa -
Remeks I: Dmitri Pugatšov 23, Andrei Volkov 20, Aleksei Gussev 16, Konstantin Gnedenkov 12, Anton Bolšakov 11, Sergei Sukmanov 0,  Aleksei Gutsev 0, Aleksandr Levin 0, Jevgeni Jepifanov 0, Sergei Belski -

Pühapäev, 25. aprill
Eesti esiliiga testturniir
KK Hito - Kaitsejõudude SK 20:0
Kaitsejõudude SK  teatas 23.04 kell 20.48, et ta loobub pühapäevasest mängust. Hito pääses hooajaks 2004/2005 esiliigasse.

Neljapäev, 22. aprill
Eesti esiliiga testturniir
Antsla SK/Orto - KK Hito 81:79 (22:16, 17:24, 15:23, 27:16)
Vastased tabasid 2 sekundit enne lõpuvilet kolmese.
Edvard Trumm 21, Margo Tali 16, Toomas Nõmmiste 15, Andres Mänd 14, Ülar Sala 13, Tõnu Valdmaa 0

Pühapäev, 18. aprill
Ida-Virumaa meistrivõistlused, finaali 1. kohtumine
Remeks I - KK Hito 62:83 (18:19, 20:20, 20:21, 4:23) | 0:1
Hito: Margo Tali 24, Ülar Sala 21, Edvard Trumm 20, Toomas Nõmmiste 12, Veiko Innos 5, Andres Mänd 1, Mait Rooden -, Märt Vagur -, Aarne Vinkel -
Remeks I: Dmitri Pugatšov 26, Aleksei Gussev 16, Anton Bolšakov 10, Sergei Sukmanov 4, Andrei Volkov 4, Konstantin Gnedenkov 2, Aleksei Gutsev 0,   Jevgeni Jepifanov 0, Aleksandr Levin 0

Reede, 16. aprill
Eesti esiliiga testturniir
Kaitsejõudude SK - KK Hito 77:98 (22:26, 25:16, 15:23, 15:33)
Toomas Nõmmiste 24, Edvard Trumm 24, Margo Tali 22, Ülar Sala 17, Harly Soppe 9, Andres Mänd 2, Mikk Kasesalk 0, Alar Sala 0

Paremusjärjestus enne viimaseid mänge
1. Hito 3-1
2.-3. Antsla ja EPMÜ 3-2
4. Kaitsejõudude SK 0-4
Hitol on pidamata kohtumine võõrsil Antslaga (22.04) ja kodus Kaitsejõudude SKga (25.04), EPMÜ-l on mängimata võõrsil Kaitsejõudude SKga (23.04). Juhul kui kolm paremat meeskonda koguvad võrdselt 4 võitu ja 2 kaotust, lähevad arvesse omavahelised mängud
Hito - EPMÜ 81:74, 67:68
EPMÜ - Antsla 105:69, 72:81
Hito - Antsla 66:64
Enne Hito - Antsla mängu on EPMÜl +21, Hitol +8 ja Antslal -29.
Kui Hito Antslat võidab, siis on Hito testturniiri 1., EPMÜ 2., Antsla 3.
Juhul kui Hito Antslale kaotab (ja Kaitsejõud allesjäänud kohtumised kaotab), siis hakatakse omavaheliste mängude punkte lugema, siis on EPMÜ kindlalt 1., Hitole annaks 2. koha kuni 18punktine kaotus.

Kuni 15.04 toimub registreerimine Kohtla-Järve lahtisteks meistrivõistlusteks. Lisainfo 502 2860, Rene Kundla.

Registreerunud võistkonnad:

I liiga
- KK Hito, Remeks I, SK Askele III
II liiga
- Hito '88, Hito '90, Hito sen, Frend Servis, Remeks II, Must Hobune, SK Intro

Pühapäeval, 4. aprill
Ida-Virumaa meistrivõistlused, poolfinaali 2. kohtumine
KK Hito -
Madimus/Banneks 78:71 (23:23, 16:16, 12:13, 27:19)
Hito: Margo Tali 23, Edvard Trumm 17, Toomas Nõmmiste 16, Ülar Sala 15, Andres Mänd 7, Veiko Innos 0, Mait Rooden 0, Märt Vagur 0
M/B: Taivo Toomel 20, Alar Pärn 18, Tarmo Bombe 14, Taavi Toomel 9. Andres Klaasmägi 4, Aulis Paal 4, Vilmar Veevo 2, Tarmo Schmidt 0.
KK HITO JÕUDIS FINAALI, kus vastaseks Remeks!
TÄNAME KÕIKI, KES TULID MEID TOETAMA!

Laupäev, 3. aprill
Ida-Virumaa meistrivõistlused, poolfinaali 1. kohtumine
Madimus/Banneks - KK Hito 78:78 (10:14, 20:21, 28:23, 20:20)
Hito: Toomas Nõmmiste 24, Edvard Trumm 21, Ülar Sala 14, Margo Tali 9, Andres Mänd 8, Veiko Innos 2, Mait Rooden 0, Märt Vagur 0.
M/B edukaim Taivo Toomel 33 punktiga.

Eesti mini MV 9.-16. koht, 3.04 K-Järve

Reede, 2. aprill
Eesti esiliiga testturniir
KK Hito -
Antsla/Orto 66:64 (19:15, 16:16, 13:20, 18:13)
Margo Tali 21, Toomas Nõmmiste 16, Edvard Trumm 11, Ülar Sala 9,
Harly Soppe 5, Andres Mänd 4

Laupäev, 20. märts
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito
- Askele I 63:55 (11:17, 25:13, 13:14, 14:13)

Reede, 19. märts
Eesti teine liiga
KK Hito -
EPMÜ 81:74 (31:16, 20:19, 14:27, 16:14)
Põhiturniiri viimase mängu võit kindlustas Hitole esikoha, EPMÜ pidi leppima hõbemedalitega. Mõlemal nimetatud meeskonnal seisavad ees esiliiga üleminekumängud, kus vastaseks on Antsla/Orto ja Kaitsejõudude SK.

Esmaspäev, 15. märts
Eesti teine liiga
Elioni SK - KK Hito 73:105 (36:57)

Pühapäev, 7. märts
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito - Remeks I 49:52 (11:11, 11:21, 13:9, 14:11)

Pühapäev, 29. veebruar
Eesti teine liiga
KK Hito
- Keila KK 84:60 (35:27)

Reede, 27. veebruar
Ida-Virumaa meistrivõistlused
Sillamäe SK Kalev - KK Hito 79:91 (mäng peeti K-Järvel)

Laupäev, 21. veebruar
Ida-Virumaa meistrivõistlused
Madimus/Banneks - KK Hito 78:75

Reede, 20. veebruar
Eesti teine liiga
Sillamäe SK Kalev -
KK Hito 84:76

Pühapäev, 15. veebruar
Eesti teine liiga
KK Hito
- Elioni SK 107:63 (38:17, 21:13, 27:10, 21:23)

Neljapäev, 12. veebruar
Eesti teine liiga
EPMÜ -
KK Hito 68:67 (26:15, 22:20, 6:15, 14:17)

Laupäev, 7. veebruar
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito - KK Narva 101:85

Teisipäev, 27. jaanuar
Eesti teine liiga
Keila KK -
KK Hito 96:75

Laupäev, 24. jaanuar
Ida-Virumaa meistrivõistlused
Sillamäe SK Kalev - KK Hito: mäng toimub R, 27.02 kell 19.30 K-Järvel

Pühapäev, 18. jaanuar
Eesti teine liiga
KK Hito
- Sillamäe Kalev 89:86 (29:22, 17:21, 19:16, 24:27)

Laupäev, 17. jaanuar
Ida-Virumaa karikavõistlused, finaal
Madimus/Banneks - KK Hito 78:77 (25:19, 14:19, 21:19, 18:20)

Pühapäev, 11. jaanuar
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito - Askele III/Jõhvi SK 105:81 (53:33)
See oli Hitole sel hooajal 1 kaotuse kõrvale 25. võiduks.

Reede, 9. jaanuar
Eesti teine liiga
KK Hito
- Metec 83:57 (12:11, 33:14, 17:16, 21:16)
Hito: Andres Mänd 22, Margo Tali 17, Aivar Iva 11, Mikk Kasesalk 10,
Edvard Trumm 10, Toomas Nõmmiste 10, Tõnu Valdmaa 3
Hito lõpetas alagrupiturniiri 14 võidu ja 0 kaotusega.
A-finaalturniiri esimene mäng peetakse
Sillamäe Kaleviga P, 18.01 kell 17 Kohtla-Järvel

Kolmapäev, 7. jaanuar
Ida-Virumaa meistrivõistlused 1:1 korvpallis
Meestest saavutasid hitolased kaksikvõidu:
1. ÜLAR SALA,
2. RAUL RÕÕMUS
(RR: "Tulemused näitavad, et mu tase iga aastaga tõuseb")
Kolmanda koha viis Kohtla-Nõmmele Alar Pärn, kes suutis ainsana Salat võita

B1-klassis
(sünd. 1988. a ja hiljem) saavutas viie narvalase ees esikoha ainsana kaotuseta turniiri läbinud hitolane JANEK VEEDLA

Turniiritabeleid näete siit

Laupäev, 4. jaanuar
Eesti teine liiga
IU/Rock - KK Hito 80:95

Pühapäev, 28. detsember
Ida-Virumaa karikavõistlused, poolfinaal
KK Hito - Sillamäe Kalev 100:78

Laupäev, 20. detsember
Ida-Virumaa meistrivõistlused
Iisaku KK I - KK Hito 80:105 (34:57)
Hito: Ülar Sala 27, Andres Mänd 16, Edvard Trumm 16, Margo Tali 15, Toomas Nõmmiste 14, Veiko Innos 11, Tõnu Valdmaa 3, Aarne Vinkel 3, Mait Rooden 0
Iisaku:
Priit Palmet 26, Janar Aleksandrov 24, Jaanus Pärnpuu 21, Allen Talviste 6, Andres Pärnpuu 3

Ida-Virumaa karikavõistlused, poolfinaal
Madimus/Banneks - Askele I 82:80 (42:47)

Reede, 19. detsember

Eesti teine liiga
KK Hito
- Kose SK 77:63 (44:30)
Margo Tali 23 (7 3p), Toomas Nõmmiste 21 (1 3p), Tõnu Valdmaa 11 (3 3p), Edvard Trumm 9, Andres Mänd 7, Ülar Sala 6

Reede, 12. detsember
Eesti teine liiga
TTÜ - KK Hito 81:108

Pühapäev, 7. detsember

Eesti teine liiga
KK Hito -
Tallinna SK Dunkers 104:77

Laupäev, 6. detsember
Ida-Virumaa meistrivõistlused
SK Askele - KK Hito 71:74

Pühapäev, 30. november
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Narva - KK Hito 100:105

Laupäev, 29. november
Sel päeval kaks uudist, hea ja halb. Halb see, et Hito meeskond sai hooaja esimese kaotuse, jäädes alla Remeksile 56:66, hea see, et KK Hito president Raul Rõõmus valiti kolmeks aastaks Eesti Treenerite Ühenduse 11-liikmelisse juhatusse.

Esmaspäev, 24. november
Eesti teine liiga
Hansapank - KK Hito 61:86

Pühapäev, 23. november
Eesti teine liiga
KK Hito -
Tallinna SK Marcus 92:78 (20:20, 24:15, 15:13, 21:30)

Laupäev, 22. november
Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon, C2-klass
1. Kohtla-Järve SK Intro
2. Toila
3. sPORTKUNDA
4. Rakvere SK
5.-6. Kohtla-Järve SK Eola ja Väike-Maarja
7.-8. Kohtla-Järve Järve gümnaasium ja Vinni
9. Kohtla-Järve KK Hito
10. Narva Energia SK


Reede, 21. november
Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon, A-klass
1. Torma/Kuremaa spordikeskus
2. Narva Energia SK
3. Kohtla-Järve KK Hito
4. Rakvere SK
5.-6. Sillamäe Kalev ja Väike-Maarja
7.-8. Jõhvi SK ja sPORTKUNDA
9.-10. Intro ja Haljala
11. Eola


Eesti noorte meeste meistrivõistlused
SK Lasnamäe
- KK Hito 78:73 (38:38)

Laupäev, 15. november
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito -
Madimus/Banneks 90:71

Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon, B2-klass
1. Paide KK Seitse
2. Torma/Forte

3. Kohtla-Järve SK Intro
4. Kohtla-Järve KK Hito
5.-6. SK Askele ja sPORTKUNDA I
7.-8. Sillamäe SK Kalev ja sPORTKUNDA II
9. SK Aseri
10. Kohtla-Järve Järve gümnaasium


Reede, 14. november
Ida-Virumaa karikavõistlused
Iisaku KK I - KK Hito 67:101

Neljapäev, 13. november

Eesti teine liiga
Metec - KK Hito 84:87 (42:33)
Toomas Nõmmiste: "Napp, aga kindel võit!"

Pühapäev, 9. november
Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon, C1-klass
1. sPORTKUNDA/Rakvere SK
2. Kohtla-Järve SK Intro
3. Narva Energia SK
4. Paide KK Seitse
5.-6. Hito ja sPORTKUNDA
7.-8. Toila ja Vinni
9. Järve gümnaasium


Laupäev, 8. november
Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon, B1-klass
1. Kohtla-Järve KK Hito
2. Kohtla-Järve SK Eola
3. Vinni/KK Rakvere
4. Haljala
5.-6. Torma SK Forte ja Jõhvi SK
7.-8. Rakvere SK ja Kohtla-Järve SK intro
9.-10. sPORTKUNDA ja SK Askele
11. Järve gümnaasium

Reede, 7. november
Eesti teine liiga
KK Hito
- IU/Rock 75:70 (46:32)
Hito: Edvard Trumm 27, Toomas Nõmmiste 11, Ülar Sala 11, Margo Tali 10, Andres Mänd 8, Harly Soppe 8

Neljapäev, 30. oktoober
Eesti teine liiga
Kose SK - KK Hito 80:93
"Raske mäng. Kaotasime esimese poolaja, kusjuures mängu saatus oli rohkem kohtunike, kui mängijate otsustada," sõnas Toomas Nõmmiste.

Idaregiooni idadivisjoni A-klass
1. Narva 5-0
2. Hito 4-1
3. Sillamäe 3-2
4. Jõhvi 2-3
5. Intro 1-4
6. Eola 0-5

N, 30.10, Kohtla-Järve
11.00 Eola - Hito 53:58 (28:33)
12.15 Jõhvi - Sillamäe 47:72 (26:43)
13.30 Narva - Hito 72:68 (44:38)
14.45 Intro - Jõhvi 56:82 (23:39)
16.00 Eola - Narva 53:67 (27:26)
17.15 Sillamäe - Intro 68:57 (33:30)

K, 29.10, Kohtla-Järve
18.30 Hito - Jõhvi 76:64 (35:30)

T, 28.10, Kohtla-Järve
12.00 Intro - Hito 56:69 (26:33)
13.15 Eola - Sillamäe 31:86 (19:37)
14.30 Jõhvi - Narva 48:54 (24:25)
15.45 Hito - Sillamäe 85:51 (32:22)
17.00 Narva - Intro 72:69 (33:31)
18.15 Eola - Jõhvi 38:76 (17:34)

P, 26.10, Kohtla-Järve
14.00 Eola - Intro 49:74 (23:31)

K, 22.10, Narva
16.00 Narva - Sillamäe 77:52 (43:25)

Kolmapäev, 29. oktoober
Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon
, finaalturniirile jõudjad

LÄÄNEDIVISJON
(vastutaja Jaak Jalakas)
A-klass: Torma SK/Kuremaa Spordikeskus ja Rakvere SK
B1-klass: Vinni/KK Rakvere ja Haljala
B2-klass: KK Seitse ja Torma SK/Forte
C1-klass: sPORTKUNDA/Rakvere SK ja KK Seitse
C2-klass: sPORTKUNDA ja Rakvere SK

IDADIVISJON
(vastutaja Priit Sternhof)
A-klass: Energia SK ja KK Hito
B1-klass: KK Hito ja SK Eola
B2-klass: SK Intro ja KK Hito
C1-klass: SK Intro ja Energia SK

Esmaspäev, 27. oktoober
Ida-Virumaa karikavõistlused
Iisaku gümnaasium - KK Hito 58:79 (21:15, 20:23, 7:19, 10:22)
Hito: Ülar Sala 21, Edvard Trumm 15, Veiko Innos 12, Tõnis Štrik 10, Ringo Tarum 7, Tõnu Valdmaa 6, Siim Laur 4, Taivo Porval 2, Janek Veedla 2

Reede, 24. oktoober

Eesti teine liiga
KK Hito
- TTÜ 94:72

Neljapäev, 23. oktoober
Eesti esiliiga
Jõhvi/Madimus/Banneks - Team EBS 80:75 (lisaajal)

Pühapäev, 19. oktoober
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito - Sillamäe Kalev 74:56 (37:24)

Reede, 17. oktoober

Eesti teine liiga
Dunkers - KK Hito 72:80

Neljapäev, 16. oktoober

Eesti esiliiga
Jõhvi/Madimus/Banneks - Kaitsejõudude SK 82:80

Kolmapäev, 15. oktoober

Ida-Virumaa meistrivõistlused
II liigaga liitus võistkond Must Hobune, nii on kõikides liigades 8 võistkonda.

Pühapäev, 12. oktoober
Eesti noorte meeste liiga
KK Hito - Siili PK 114:109 (48:55)

Laupäev, 11. oktoober
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito - Iisaku KK I 103:83 (54:40)
Hito: Margo Tali 29, Edvard Trumm 25, Toomas Nõmmiste 19, Andres Mänd 17, Veiko Innos 7, Märt Vagur 6, Mait Rooden 0, Tõnu Valdmaa 0, Aarne Vinkel 0.

Reedel, 10. oktoober
Eesti teise liiga
KK Hito
- Hansapank 94:67 (42:42)
"Teisel poolajal vastased väsisid ja meie hakkasime sisse viskama viskeid, mis oleks pidanud ka esimesel poolajal tabama," ütles Toomas Nõmmiste.
Hito: Harly Soppe 21, Toomas Nõmmiste 20, Aivar Iva 16, Edvard Trumm 14, Margo Tali 13, Ragnar Heek 4, Tõnis Štrik 4, Tõnu Valdmaa 2. 

Hito vs Hansapank hooajal 2002/2003
E, 21. oktoober, Kohtla-Järve, Hito võit 71:65 (32:33)
E, 9. detsember, T. Soku KK, Hansapanga võit 72:68 (30:27)
Hansapank jõudis sel hooajal Eesti karikavõistlustel nelja parema hulka.

Neljapäev, 9. oktoober
Eesti esiliiga
SK Antsla/Orto - Jõhvi/Madimus/Banneks 87:90

Eesti noorte meeste liiga
T. Soku KK - KK Hito 85:75 (36:36)

Pühapäev, 5. oktoober
Eesti teine liiga
Marcus - KK Hito 65:70
"Hooaja algusele omaselt näitasime väga rabedat mängu," tunnistas Hito mängiv treener Toomas Nõmmiste. Mängu jooksul 32 viga teinud vastased lõpetasid 3kesi, Hitol sai diskvalifitseeriva vea Andres Mänd ning Ülar Sala lõhkus ninaluu.
Hito jäi taha 2:11, kuid teisel veerandajal mindi 12-14punktiga juhtima. Kolmandal veerandajal oli külaliste mängus vahepeal mõõn, kuid lõpus olid hitolased siiski pidevalt juhtivaks pooleks.

29. september - 3. oktoober

Noorte Eesti meistrivõistluste B1-klassi idadivisjon

Neljapäev, 2. oktoober
Jõhvi vene gümnaasiumis kell 20.00 Eesti esiliiga
Jõhvi/Madimus/Banneks - KK Ülenurme 82:87

Pühapäev, 28. september
Ida-Virumaa mv esimeste mängude tulemused leiate siit.

Neljapäev, 25. september
Selgunud on KK Hito enamus mänguaegadest Eesti teise liiga turniiril.

Pühapäev, 21. september

Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused noorte 3:3 korvpallis

B-klass (sünd. 1988-1989; 8 meeskonda)
1. Narva Energia SK'89 (Anton Žuravljov, Aleksei Vlassov, Anton Korzun; tr Sergei Rozman)
2. SK Eola/Remeks (Aleksandr Kevask, Sander Linnart, Roman Šembel; tr Igor Pugatšov)
3. KK Hito I (Janek Veedla, Talis Põllu, Kristo Sumikov; tr Raul Rõõmus)
4. SK Eola II
Finaal 6:5
3.-4. koht 10:4

C-klass (sünd. 1990 ja hiljem; 13 meeskonda)
Finaalturniiri järjestus
Esimesed kolm tr Vjatšeslav Udalovi võistkonnad
1. SK Intro I (Aleksandr Bondar, Ilja Zõkov, Jevgeni Mettus, Andrei Ziverjuhhin)
2. SK Intro II (Mihhail Gromov, Andrei Vorobjov, Mihhail Velitškin, Nikita Vassiljev)
3. SK Intro III (Albert Setškov, Juri Makarov, Danil Smirnov, Anton Aljošin, Nikolai Rjabin)
4. KK Hito
5. Eola '92
6. Jõhvi SK

Laupäev, 20. september
Toimus Ida-Virumaa karikavõistluste loosimine

Laupäev, 20. september
SK Axeli välkturniir
Finaalis kaotas KK Hito SK Axelile 22:27 (8:14)
Hito: Andres Mänd, Toomas Nõmmiste (finaalis 13 p), Ülar Sala (4), Margo Tali (3), Edvard Trumm (2)
Axel:
Aivar Alumets (5), Sergei Jazev (1), Reio Keskküla, Dmitri Nazarov (10), Tarmo Schmidt (2), Taavi Toomel (9)

3.-4. koht Remeks I - Remeks II 25:15 (5:11)
Remeks I
(Aleksei Gussev, Sergei Sukmanov, Dmitri Pugatšov, Anton Bolšakov, Konstantin Gnedenkov)
Remeks II (Aleksandr Levin, Andrei Gutsev, Vitali Potapenko, Anton Smirnov, Sergei Belski, Edgar Ivanov)

27.-30. august
V Järve karikas medalimängud
(Sulgudes võistkondade arv)
U20/mehed (8)
Finaal: Kohtla-Järve KK Hito - Ülenurme 55:50
3.-4. koht: Toila - Kohtla-Järve SK Eola 55:53
A-klass (8)
Finaal: Narva Energia SK I - Torma 54:45
3.-4. koht: Peterburi Spartak - Narva Energia SK II 57:45
B1-klass (6)
Finaal: Torma - Narva SK Sportdom 45:33
3.-4. koht: Kohtla-.Järve KK Hito - Kohtla-Järve SK Eola 42:41
B2-klass (8)
Finaal: Peterburi NIIEFA - Paide KK 7 50:41
3.-4. koht: Rzev - Kohtla-Järve SK Intro 64:28
C1-klass (8)
Finaal: Kiviõli Askele - Kohtla-Järve SK Intro 58:30
3.-4. koht: Peterburi NIIEFA - Narva Energia SK 55:26
C2-klass (8)
Finaal: Tukums - Cesis 62:46
3.-4. koht: Kohtla-Järve KK Hito - Peterburi Spartak 58:37
D1-klass (6)
Finaal: Peterburi Spartak - Kohtla-Järve Hito 53:36
3.-4. koht Cesis - Hito/Kohtla 37:25
D2-klass (5)
Finaal: Kohtla-Järve Hito '93 - Saldus 57:15
3.-4. koht: Toila - Hito '94 55:22

August

KK Hito meeskondade treener Toomas Nõmmiste nimetas valiku hooajaks 2002/2003.

EESTI 2. LIIGA IDA-VIRUMAA MV ja KV
Andres Mänd Andres Mänd
Edvard Trumm Edvard Trumm
Margo Tali Margo Tali
Ülar Sala Ülar Sala
Alar Sala Alar Sala
Toomas Nõmmiste Toomas Nõmmiste
Tõnu Valdmaa Tõnu Valdmaa
Mikk Kasesalk Veiko Innos
Harly Soppe Märt Vagur
Dmitri Pugatšov Peeter Kirtsi
Aivar Iva Aarne Vinkel
Aarne Vinkel Tõnis Štrik
Tõnis Štrik Mait Rooden
Ergo Pikas
Jaanus Kirsipuu
Robert Järveläinen
Andi Pleskovski
Heigo Soppe


HOOAEG 2002/2003
Kolmapäev, 4. juuni
Eesti noorte meeste meistrivõistluste pronksimäng, teine kohtumine
Ida-Virumaa - Ülenurme SK 65:74, kahe mängu kokkuvõttes osutus Ida-Virumaa meeskond paremaks 180:159

Esmaspäev, 2. juuni
Ülenurme SK - Ida-Virumaa 85:115

Teisipäev, 27. mai
Eesti noorte meeste meistrivõistluste poolfinaal,  teine mäng
Siili PK - Ida-Virumaa 95:67

Esmaspäev, 26. mai
Eesti noorte meeste meistrivõistluste poolfinaali avamäng
Ida-Virumaa - Siili PK 71:88

25. mai
Kohtla-Järve meistrivõistlused
Esikoht kahe Hito võistkonna ees kuulus Remeks I. Teise liiga võitis SK Intro.

28. aprill
*
Eesti meeste teine liiga/esiliiga testurniir
Audentese SK - KK Hito 79:90

26. aprill
Ida-Virumaa meistrivõistluste finaal, 2. kohtumine
KK Hito - Askele I 77:76 (35:35)/Hito võitis seeria 2:0 (esimene mäng 70:67)
ja tuli teistkordselt klubi ajaloos maakonna meistriks!

Eelmine meistritiitel pärineb hooajast 1994/1995, praegusest kooseisust said tollal medalid Veiko Innos, Toomas Nõmmiste, Alar Sala ja Aarne Vinkel (siis kuulus meeskonda ka praegune Askele treener Priit Sternhof).
Lisaks Innosele, Nõmmistele (laupäeval 19 punkti), A. Salale ja Vinkelile (2) said sel aastal meistrimedalid Peeter Kirtsi, Andres Mänd (11), Mait Rooden, Ülar Sala (10), Tõnis Štrik, Margo Tali (15), Edvard Trumm (17), Tõnu Valdmaa ja Märt Vagur (3).

II koht: Anton Batanov (12), Aivar Iva (8), Silver Kallas (23), Mikk Kasesalk (2), Tõnu Kundla (13), Madis Olt, Mihkel Olt, Tanel Pastarus (13), Alar Pärn, Jaak Raie, Harly Soppe, Vimar Veevo (5); tr Priit Sternhof.

Seeria teises mängus oli veel viis minutit enne kohtumise lõppu tiitlikaitsja Askele I juhtimas 74:53, kuid siis tegi Hito lõpuspurdi 24:2.

Meistrivõistluse paremad
Parim mängija ja parim tagamängija: TOOMAS NÕMMISTE (KK Hito)
Parim keskmängija: EDVARD TRUMM (KK Hito)
Parim ääremängija: Alar Pärn (Askele I)
Parim ründav tagamängija: Anton Batanov (Askele I)

Esineliku meeksondade paremad auhinnad otsustasid meeskondade treenerid jagada järgmiselt:
KK Hito - Ülar Sala
Askele I - Anton Batanov
Remeks I - Dmitri Pugatšov
Madimus/Banneks - Andres Klaasmägi

Hito - Eesti II liiga 2. koha karikaga
KK Hito, Eesti meeste teise liiga teine koht

23. aprill
*
Eesti meeste teine liiga/esiliiga testurniir
Hito - Pealinna Politsei 84:92 (38:42)

19.  aprill
Ida-Virumaa meistrivõistlused, 3.-4. koha kohtumine
Madimus/Banneks - Remeks 63:67 (34:43)
Remeksiga 3. koha said (koos pronksimängu punktidega): Dmitri Pugatšov 23, Anton Bolšakov 5, Konstantin Gnedenkov 6, Kirill Divissenko 8, Aleksei Gussev 13, Sergei Sukmanov 10, Aleksandr Levin 2, Andres Kuimets 0, Jevgeni Jepifanov 0, Andrei Volkov -, Rustam Aizatullin -; treener Igor Pugatšov.
Madimus/Banneks: Taivo Toomel 19, Tarmo Bombe 14, Andres Klaasmägi 12, Taavi Toomel 5, Gert Niinepuu 5, Reio Keskküla 5, Aulis Paal 3, Eiki Linnart 0, Aivar Alumets -, Tarmo Schmidt -; treener Margo Merirand.

13. aprill
Ida-Virumaa meistrivõistluste finaal, 1. kohtumine
Askele I - KK Hito 67:70 (32:35)
Askele: Anton Batanov 23, Alar Pärn 14, Tanel Pastarus 13, Aivar Iva 6, Silver Kallas 6, Tõnu Kundla 3, Harly Soppe 2 (koosseisus veel Vilmar Veevo ja Mikk Kasesalk);
Hito: Edvard Trumm 25, Toomas Nõmmiste 18, Ülar Sala 7, Margo Tali 7, Aarne Vinkel 7, Andres Mänd 4, Märt Vagur 2 (kohal olid ka Veiko Innos, Mait Rooden ja Tõnu Valdmaa).
Hito juhib kahe võiduni mängitavat seeriat 1:0
Seeria teine kohtumine 26. aprillil kell 13 Kohtla-Järve spordihoones

9. aprill
*
Eesti meeste teine liiga/esiliiga testurniir
KK Hito - Audentese SK 87:57

5. aprill
*
Eesti meeste teine liiga/esiliiga testurniir
Pealinna Politsei - KK Hito 75:66

30. märts
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito - Madimus/Banneks 86:72 (59:49)
Hito kohtub finaalis Askele I-ga, esimene kohtumine 13. aprillil kell 15 Maidlas. Mängitakse kahe võiduni.
Madimus/Banneks mängib Remeks I-ga 19. mail Iisakus 3.-4. koha mängu.

26. märts
*
Eesti meeste teine liiga
BC Concordia - KK Hito 65:75

23. märts

Ida-Virumaa meistrivõistlused
Askele - KK Hito 92:65 (44:26)
Askele jõudis finaali, palju õnne! Teiseks finalistiks saab eeloleval pühapäeval Kohtla-Järvel kell 17 toimuva kohtumise Hito - Madimus/Banneks võitja. Kaotaja mängib 3.-4. kohale Remeksiga.

20. märts
*
Eesti meeste teine liiga
Eesti Ehitus - KK Hito 85:92

* Hito B-klassi poisid võitsid Jõhvi Cup
!
Neljapäeval toimusid Maidla põhikoolis kuus Jõhvi Cupi medalimängu, neist esimeses, alistasid Hito (
Kristo Reiland, Siim Laur, Toomas Sillak, Reigo Niglas, Janek Veedla, Silver Saar, Heimar Juhanson, Jaanus Kirsipuu, Veljo Vahejõe (finaali parim), Kristo Sumnikov; treener Toomas Nõmmiste) B-klassi finaalis Askele.

Maidla mängude tulemused
10.00 Askele - Hito (B-klassi finaal) 39:43 (21:19)
11.15 Askele - Hiiumaa (C-klassi 2.-3. koha mäng) 60:49 (32:26)
12.30 Kunda - Intro* (C-klassi finaal) 41:44 (14:16)
13.45 Peterburi NIIEFA - Jõhvi (A-klassi finaal) 44:58 (21:33)
15.00 Jõhvi - Gulbene (B-klassi pronksimäng) 50:43 (25:24)
16.15 Rakvere - Toila (A-klassi pronksimäng) 66:51 (29:22)
Jõhvi kutsekeskkooli mängude tulemused (D-klass)
10.00 (pronksimäng) Madona - Gulbene II 36:19 (16:11)
11.00 (finaal) Jõhvi SK I - Gulbene I 53:71 (31:29)
* Intro osales väljaspool arvestust.

15. märts
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito - Kohtla-Järve Remeks I 63:78 (32:33)

12. märts
*
Eesti meeste teine liiga
KK Hito
- Mainori Kõrgkool/Metec 99:83 (59:30) Protokoll
Hito (Alar Kalmus, Andres Mänd - kapten, Dmitri Pugatšov, Alar Sala, Ülar Sala, Tõnis Štrik, Margo Tali, Edvard Trumm, Tõnu Valdmaa, Aarne Vinkel, treener Toomas Nõmmiste) kindlustas endale 2. liigas hõbemedalid. Palju õnne!
Täname kõiki sponsoreid eesotsas Tele 2 ja võistkonda spordijoogiga aidanud Carbocociga.

9. märts
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Hito
- KK Narva 93:64 (57:37)


26. veebruar
*
Eesti meeste teine liiga
Hito -
EPMÜ 106:81 (56:42) Protokoll
Selle võiduga kindlustas Hito teises liiga esikolmikukoha. Teise koha kindlustamiseks peab Hito finaalturniiri viimasest kolmest mängust võitma ühe. Teine koht tähendaks ühtlasi pääsu esiliiga testturniirile. Tuletame meelde, et eelmisel hooajal said idavirulased teises liigas seitsmenda koha. Treener Toomas Nõmmiste juhtimisel on hooajaga edasi astutud pikk samm.

22. veebruar
Ida-Virumaa meistrivõistlused
Hito - Narva-Jõesuu PV ÕK 20:0

19. veebruar
*
Eesti meeste teine liiga
Hito
- Concordia 88:65

17. veebruar
*
Eesti meeste teine liiga
Hito
- Eesti Ehitus 97:70

11. veebruar
*
Eesti meeste teine liiga
Mainori KK/Metec  - Hito 70:86

7. veebruar
*
Eesti meeste teine liiga
EPMÜ - Hito 79:94 Protokoll

1. veebruar

Ida-Virumaa meistrivõistlused
Sillamäe Kalev - Hito 63:71 (38:39)

26. jaanuar
*
Eesti meeste teine liiga
Team EBS - Hito 77:65 (35:44) Protokoll
Hito sai esimesel etapil B-grupis 14 võitu ja 4 kaotust, teisel etapil mängitakse kohtadele 1.-8. ja seda turniiri alustab Hito skooriga 4 võitu - 2 kaotust.

19. jaanuar
* Ida-Virumaa karikavõistluste finaal, Jõhvi
Askele - Remeks 89:80 (54:48)
Karikavõitjad (sulgudes visatud punktid): Tanel Pastarus (24), Alar Pärn (21), Anton Batanov (18), Aivar Iva (14), Harly Soppe (5), Vilmar Veevo (5), Heigo Soppe (2), Mikk Kasesalk (0), Tõnu Kundla (0). Võistkonna treener Priit Sternhof.
Remeksi punktid: Dmitri Pugatšov 27, Aleksei Gussev 18, Anton Bolšakov 16, Andrei Volkov 11, Sergei Sukmanov 5, Andres Kuimets 2, Aleksandr Levin 1.Treener Igor Pugatšov.

18. jaanuar
*
Eesti meeste esiliiga
Pealinna Politsei - Ida-Virumaa 60:84 (34:40)
Ida-Virumaal on 11 võitu ja 3 kaotust ning tabelis 2. koht

17. jaanuar
*
Eesti meeste esiliiga
Ida-Virumaa -
Ehitustööriist 96:86 (58:46)

15. jaanuar
*
Eesti meeste teine liiga
Hito - Keila KK 73:66 (38:32)

5. jaanuar
*
Eesti meeste teine liiga
Keila Juurviljapõrgu - Hito 76:92

23. detsember
* Eesti noorte meeste meistrivõistlused
Ida-Virumaa - Siili PK 50:75 (32:43)

21. detsember
Ida-Virumaa meistrivõistlused
Madimus/Banneks - Hito 77:81 (38:35)
Hito: Toomas Nõmmiste 31 (tabas 3pv 4/3, 2pv 6/5, vv 12/12), Ülar Sala 16,
Andres Mänd 14, Margo Tali 10, Aarne Vinkel 7, Alar Sala 3, Mait Rooden 0, Tõnis Štrik 0, Tõnu Valdmaa 0 punkti.
M/B: Taivo Toomel 24, Aivar Alumets 19, Tarmo Bombe 9, Tarmo Schmidt 7, Kaspar Lamp 6, Aulis Paal 6, Eiki Linnart 4, Andres Klaasmägi 2.

19. detsember
* Eesti meeste esiliiga
Art Link/Rapla - Ida-Virumaa 98:108 (51:50)

* Eesti noorte meeste meistrivõistlused
KaPo - Ida-Virumaa 71:74 (36:29, 25. min seis 49:29)

18. detsember

* Eesti noorte meeste meistrivõistlused
KK Rakvere - Ida-Virumaa 74:78

16. detsember
*
Eesti meeste teine liiga
Hito - SK Lasnamäe 92:83 (35:38)
Hito punktid: Ülar Sala 28, Dmitri Pugatšov 23, Margo Tali 15, Andres Mänd 14,
Alar Sala 10, Tõnis Štrik 2.

14. detsember
* Eesti noorte meeste meistrivõistlused
Ida-Virumaa - Audentese SK 56:67 (26:29)
Ida-Virumaa punktid: Andres Mänd 14, Margo Tali 11, Ülar Sala 9,
Mikk Kasesalk 8, Raigo Onton 5, Heigo Soppe 4, Tõnu Kundla 3,
Indrek Käen 0; vastaste idavirulastest Marek Aun 5, Kristjan Korjus 2.

13. detsember
*
Eesti meeste esiliiga
Ida-Virumaa - Abemi/Kroonika 78:72 (34:54)
Ida-Virumaa punktid: Toomas Nõmmiste 19, Aivar Alumets 18,
Dmiri Nazarov 17, Alar Pärn 12, Taivo Toomel 9, Aivar Iva 3, Vilmar Veevo 0.

* Eesti noorte meeste meistrivõistlused
Ida-Virumaa
- KK Ülenurme 78:66 (43:31)
Ida-Virumaa punktid: Mikk Kasesalk 21, Andres Mänd 17, Margo Tali 16,
Tõnu Kundla 9, Heigo Soppe 8, Edvard Trumm 4, Indrek Käen 3, Raigo Onton 0.

9. detsember
*
Eesti meeste teine liiga
Hansapank - Hito 72:68 (30:27) Protokoll

8. detsember
*
Ida-Virumaa karikavõistlused
Hito - Askele 68:76 (31:38), Askele jõudis finaali

7. detsember
Ida-Virumaa meistrivõistlused
Hito - Askele I 80:74 (44:43) Protokoll

6. detsember
*
Eesti meeste esiliiga
Ida-Virumaa - TÜ/Tootal 90:71 (42:37) Protokoll

5. detsember
*
Eesti meeste teine liiga
Hito - TTÜ 73:80 (44:44) Protokoll

1. detsember
Ida-Virumaa meistrivõistlused
KK Narva - Hito 92:88 (58:58)
Toomas Nõmmiste põhjendas esimest kaotust maakonna meistrivõistlustel: "Kehv
kaitse ja pallikaotused."

30. november
* Eesti noorte meeste meistrivõistlused
Ida-Virumaa -
T. Soku KK 93:86 (43:32) Protokoll

25. november
*
Eesti meeste teine liiga
Kose SK - Hito 74:82 Protokoll

24. november
*
Eesti meeste esiliiga
Kaitsejõudude SK - Ida-Virumaa 81:74 (35:37) Protokoll

24. november
* Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon
C2-klassis pääsesid idaregioonist otse põhiturniirile Narva Energia SK ja Rakvere SK.
Testturniirile läksid Paide KK Seitse ja sPORTKUNDA.

22. november
*
Eesti meeste esiliiga
Ida-Virumaa - TÜ/Tootal 77:70 (42:37) Protokoll

17. november
*
Eesti meeste teine liiga
Hito - Team EBS 66:74 (35:35) Protokoll

16. november
* Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon
B2-klassis pääsesid idaregioonist otse põhiturniirile Torma/KK Rakvere ja Narva Energia SK.
Testturniirile läksid Ida-Virumaa '88 ja Jõgeva SK Forte.

15. november
*
Eesti meeste teine liiga
Keila KK - Hito 74:83 (29:45) Protokoll

14. november
*
Eesti meeste esiliiga
Orto - Ida-Virumaa 81:84 (45:42) Protokoll

9. november
* Ida-Virumaa meistrivõistlused
Narva-Jõesuu PV ÕK - Hito 85:106 (31:56)
Hito punktid: Edvard Trumm 22, Margo Tali 21, Toomas Nõmmiste 14, Andres Mänd 13,
Märt Vagur 12, Tõnis Štrik 10, Aarne Vinkel 5, Mait Rooden 4, Tõnu Valdmaa 3, Ülar Sala 2. 

* Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon
C2-klassis pääsesid idaregioonist otse põhiturniirile
sPORTKUNDA/Paide Seitse (tr Jaak Jalakas ja Katrin Kallit) ja Askele (tr Priit Strenhof).
Testturniirile läksid Kohtla-Järve SK Intro (tr Vjatšeslav Udalov) ja Torma spordiklubi
(tr Rainer Võsaste).

8. november
*
Eesti meeste esiliiga
Ida-Virumaa - TTÜ/Jüri Basket 100:84 (45:33) protokoll

7. november
*
EKLi laekunud andmete põhjal ei täida Tartu regioon Eesti noorte B1-klassi meistrivõistlustel
kõiki testturniiri (ega ka põhiturniiri) kohti, vastavalt võistluse juhendile jaotas võistluse
peakorraldaja Ants Eek vabaks jäänud kohad regioonide vahel ümber. Selle põhjal sai
idaregioon B1-klassis ühe lisakoha, mille õiguse saab idaregiooni turniiril selles klassis 5. koha
saav meeskond. Juhul kui peaks testturniiri lisakohast loobuma Tallinna regiooni meeskond,
saaks õiguse testile minna ka idaregiooni 6. koha meeskond. Samuti saab B1-klassis testturniirilt
põhiturniirile mitte neli vaid viis võistkonda.
Lisaks on idaregioon 5. meeskond esimene varu A-klassis, seda juhul kui Tallinna regioon
lisakohast loobuma peaks.

6. november
*
Eesti meeste teine liiga
Hito - Keila Juurviljapõrgu 127:58 (70:26) protokoll

2. november
*
Ida-Virumaa karikavõistlused
Hito - Narva 75:63 (39:19) | veerandajad 24:6, 15:13, 11:31, 25:13
Hito jõudis poolfinaali.
Hito: Edvard Trumm 24, Toomas Nõmmiste 19, Margo Tali 11, Ülar Sala 9, Andres Mänd 6,
Aarne Vinkel 6, Mait Rooden 0, Tõnu Valdmaa 0.
Narva edukamad Dmitri Nazarov 16 ja Juri Titov 12 punktiga.

* Eesti noorte meistrivõistluste idaregioon
A-klassis võitis KK Rakvere (tr. Aivo Erkmaa) kindlalt kõik vastased. Koha põhiturniirile,
12 Eesti parema A-klassi võistkonna hulka kindlustas ka Ida-Virumaa I (tr. Priit Käen) võistkond.

Eesti meistrivõistluste testturniirile, kus kaheksa meeskonda neljast 
regioonist heitlevad veel nelja põhiturniiri pääsme eest, pääsesid
idaregioonist Kohtla-Järve SK Eola (tr Igor Pugatšov) ja
Rakvere SK/sPORTKUNDA (tr Jaan Malmberg).

28. oktoober
* Eesti meeste teine liiga
Lasnamäe SK - Hito 90:99 (50:55) protokoll

27. oktoober
*
Eesti meeste esiliiga
Põrandamaailm/Balbiino - Ida-Virumaa 75:83 (38:39) protokoll

21. oktoober
* Hito meeskond saavutas kolme päeva jooksul kolmanda võidu,
kui laupäeval alistati maakonna meistrivõistlustel Remeks I 93:61 (35:22) ja
pühapäeval maakonna karikavõistlustel Madimus/Banneks 100:62 (48:25),
siis esmaspäeval võideti Eesti teises liigas Hansapank 71:65 (32:33; protokoll).

18. oktoober
*
Eesti meeste esiliiga
Ida-Virumaa - Pealinna Politsei 109:84 (58:31). Protokoll.

17.oktoober
* Idaregiooni noortetöö juht Priit Sternhof avaldas Eesti noorte meistrivõistluste
idaregiooni finaalturniiri ajakava.

15. oktoober
* Eesti meeste teine liiga
TTÜ - Hito 75:80 (29:40). Protokoll.

13. oktoober
*
Eesti meeste esiliiga
Ida-Virumaa alistas Tallinna Ehitustööriista 88:72 (46:40). Protokoll.

11. oktoober
*
Eesti meeste esiliiga
Ida-Virumaa kaotas TPÜ/Kiili SK-le 81:97 (43:50). Protokoll.

* Lõppes Eesti kolmanda liiga idaregiooni turniiril osaleda soovivate meeskondade
registreerimine.
Võistlusel avaldasid osalemissoovi Ida-Virumaalt Sillamäe Kalev (esindaja Aleksei Sobolev)
ja Järvamaalt Koeru SK (esindaja Tarmo Aava). Need kaks klubi peavad omavahel selgitama,
kes pääseb idaregioonist Eesti meistrivõistluste kolmanda liiga põhiturniirile esimesena, kes teisena.
Põhiturniiril on 12 meeskonnad on jagatud kahte alagruppi:
A-alagrupp - Tallinn 1., 4., 5., Tartu 2., Lääne 1., Ida 2;
B-alagrupp - Tallinn 2., 3., 6., Tartu 1. Lääne 2., Ida 1.
Täpse turniirisüsteemi leiate siit.

10. oktoober
* Eesti meeste teine liiga
Hito alistas Kose SK 89:70 (43:38). Protokoll.
Smart Sopsu viskevõistluse peauhinna, Smart kõnekaardi said Mait Metsla ja Taivo Toomel.

6. oktoober
* KK Hito tegi teise sammu teel Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste esikoha poole,
Sillamäe Kalev alistati 84:69 (25:20).

4. oktoober
* KK Hito meeskond alustas Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistlusi võidukalt,
reede õhtul Kohtla-Järve spordikeskuse pallimängude saalis peetud kohtumises
kaotati Iisaku I vastu küll avaveerandaeg 14:16, kuid mäng võideti 86:61 (40:29).
Pühapäeval kell 18.30 kohtub Hito Kohtla-Järvel Sillamäe Kaleviga.

29. september
* Soomes Salos peetud korvpalliturniiril saavutas esikoha Jõhvi Axel ja teine oli
Kohtla-Järve KK Hito.

28. september
* Eesti meistriliiga
Tartu Rock- Tallinna A.Le Coq 90:68
Tallinna Nybit - BC Pirita 66:67
KK Rakvere - BC Pallur 79:111


27. september
* Eesti meistriliiga
Tallinna Kalev - Tartu Rock 80:82 (43:43)
Toilast pärit ja Kalevi kasuks 14 punkti visanud Kristjan Makke mängujärgne
kommentaar: "Hoolimata kaotusest jäin meeskonna mänguga väga rahule, sest
enne mängu kartsin hullemat. Suutsime õnneks näidata kollektiivset mängu."
Pikemalt mängust ja Makke esitlusest teisipäevases Põhjarannikus.

25. september
* Eesti noorte karikavõistlused
Avaldati karikatabelid ja kontaktandmed.
Vajutades vastavale nimele saate vaadata Exceli tabelit.
NB! Esimene mäng on tabelis alumise ja teine mäng ülemise võistkonna koduväljakul.

22. september
* Eesti naiste meistrivõistluste 2. voor
TPÜ - Siili PK/Kanpol 99:66 (25:15, 25:9, 23:15, 26:27)
Audentes/Löfbergs Lila - TÜ/Leiburi 71:70 (23:18, 11:15, 18:20, 19:17)

* Ida-Virumaa noorte meistrivõistlustel selgus võitja kahes vanuseklassis
A-klassi esinelik: 1. Ida-Virumaa I, 2. Kohtla-Järve SK Eola, 3. Narva Energia SK,
4. Ida-Virumaa II;
B2-klassi paremad: 1. Narva Energia SK I, 2. Ida-Virumaa '88, 3. Kohtla-Järve SK Eola,
4. Kohtla-Järve SK Intro.
Kõik nimetatud jõudsid Eesti noorte korvpallimeistrivõistluste idaregiooni finaalturniirile.

20. september
*
Algasid Eesti naiste meistrivõistlused
TÜ/Leibur - Lasnamäe 82:81 (22:25, 14:23, 20:21, 26:12)
Viimasel veerandil oli Lasnamäe edu juba 17 punkti, kuid tartlaste pressing oli
tulemuslik ja mäng suudeti napilt enda kasuks pöörata.

Audentes/Löfbergs Lila - Siili PK/Kanpol 78:55 (27:14, 18:16, 18:10, 15:15)

* Põhjaranniku toimetuses toimus täna Ida-Virumaa korvpallikarikavõistluste
loosimine, mille tulemusi saate näha siit.

19. september
* Selgusid Eesti meistrivõistluste teises liigas mängiva Kohtla-Järve KK Hito mänguajad.

13. september
* Selgus, et Ida-Virumaa meistrivõistlustel võtab täpsustatud andmetel
algselt teatatud 22 meeskonna asemel osa 24 võistkonda, nimekirja leiate siit.

10. september
* Selgusid Ida-Virumaa meistrivõistlustest osavõtjad, nimekiri siin.

* Eesti korvpalliliidu juhatus kinnitas kolm uut liiget, teiste seas said liikmeks ka Aseri
spordiklubi ja Kohtla-Järve SK Intro.

6. september
* Selgusid Eesti noorte korvpallimeistrivõistluste idaregiooni turniirist osavõtjad,
osavõtjate nimekirja leiate siit.

30. august
* Lõppes registreerimine Eesti naiste meistriliiga, meeste esimese ja teise liiga ning
Eesti noorte meeste korvpallimeistrivõistlustele ning naiste ja meeste karikavõistlustele.
Ida-Virumaa võistkond osaleb Eesti esiliigas ning teises liigas ja noorte meeste
meistrivõistlustel.

24. august
* Järve karikal selgus esimene võitja - juunioride vanuseklassi finaalis alistas Kohtla-Järve
SK Eola Kohtla-Järve KK Hito 59:52. 3.- 4. koha kohtumises alistas Cesis (Läti)
Sillamäe Kalevi 69:47.

22. august
* Noorte rahvusvahelise korvpalliturniiri Järve karikas esimene võistluspäev.
Nädala ajaga on osavõtjate arv ühe võrra vähenenud - juunioride klassis ei saanud
võistkonda kokku Keila.

21. august
* Eesti Korvpalliliidus kinnitati hooaja 2002/2003 meistriliiga üheksaliikmeline koosseis
ning liigasse kuuluvad: Tallinna Kalev, Tartu Ülikool/Rock, KK Rakvere,
Ehitustööriist/Kalev, TTÜ/ A.Le Coq, Nybit, Audentes, BC Pallur, Pirita.

14. august
* Päev rohkem kui nädal aega on jäänud neljanda Järve karika korvpalliturniirini.
Sel aastal on turniirile tulemas 51 võistkonda Eestist, Lätist ja Venemaalt.
"IV Järve karika" ajakava leiate siit.

10. august

* Ida-Virumaa korvpallurite jalgpallimeistrivõistlused
5. voor
Iisaku gümnaasiumi staadion
Iisaku - Põhjarannik 5:3 (2:1)

7. august
* Eesti Korvpalliliidu peasekretär Viktor Hütt ja Rene Kundla sõlmisid kokkuleppe, mille
kohaselt Kundla sai Eesti Korvpalliliidu Ida regiooni juhiks. Ida regioon hõlmab Ida- ja
Lääne-Virumaad, Järvamaad ja Jõgevamaad.

27. juuli
* Ida-Virumaa korvpallurite jalgpallimeistrivõistlused
5. voor
Iisaku gümnaasiumi staadion
Kohtla-Nõmme - Axel 5:3 (2:1)

Askele ei saabunud Hitoga mängima ja turniiri peakorraldaja otsuse kohaselt peab
Askele seetõttu leppima turniiril viimase kohaga. Esikoha sai Hito, teise Kohtla-Nõmme,
kolmanda Axel. 4.-5. koha saajad otsustatakse 10. augustil kohtumises
Iisaku - Põhjarannik.
Võistluste sümboolsesse koondisse valiti väravavaht Tarmo Schmidt (Axel)
ja väljakumängijad Tõnu Valdmaa, Toomas Nõmmiste, Andres Päslane,
Veiko Innos (kõik Hito), Raul Kaivoja, Roland Tarum (mõl Kohtla-Nõmme),
Margo Merirand, Taivo Toomel, Janno Kasemaa (kõik Axel),
Marek Metsla (Põhjarannik).

23. juuli
* Ida-Virumaa korvpallurite jalgpallimeistrivõistlused
4. vooru viimane kohtumine
Iisaku gümnaasiumi staadion
Iisaku  - Askele 4:3 (1:1)

21. juuli
* Ida-Virumaa korvpallurite jalgpallimeistrivõistlused
4. voor
Kiviõli linnastaadion
Hito - Kohtla-Nõmme 9:1 (6:0)
Tõnis Štriki poolt löödud värav (seis 2:0) oli turniiri 100 tabamus.
Hito on endale voor enne meistrivõistluste lõppu kindlustanud esikoha.
Axel - Põhjarannik 12:5 (6:2)
Kohtumine Iisaku - Askele peetakse 23. juulil kell 19 Iisaku gümnaasiumi staadion.

15. juuli
* EKLis lõppes 2002/2003 aasta Eesti meeste meistriliiga registreerimine,
mille tulemusena oleks praeguse seisuga tuleva hooaja üheksa meeskonda
Tallinna Kalev (eelmisel hooajal 1.)
Tartu Rock (2.)
Tallinna Nybit (3.)
KK Rakvere (4.)
Tallinna Ehitustööriist-Kalev (6.)
TTÜ/A.Le Coq (BC Hotronicu nime all 7.)
Audentese spordikool (esiliiga 3.)
Tallinna BC Pallur (uus)
Pirita pallimängude klubi (uus)
Meeskondade liigas osalemise peab kinnitama EKLi vastav komisjon, kes vaatab
läbi, kas osalemissoovi teinud meeskonnad vastavad EKLi poolt esitatud nõuetele.
Suuremad probleemid võivad osalemisega tulla KK Rakverel, kel puudub nõutaval
tasemel mängusaal ja kel on üleval eelmisest hooajast meistriliigas mängimise võlad.
Võlad on üleval ka Tallinna Kalevil.

Arhiiv 2001/2002

[ Külje algusse]